Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Mójcza

Mójcza, świętokrzyskie

  • 279 200 zł
  • 800 m²
  • 349 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Maj

Skontaktuj się

Działka budowlana Mójcza

Mójcza, świętokrzyskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

279 200 zł

800 m²

349 zł/m²

Działka budowlana Mójcza

Zaktualizowane: 11 maja 2026

279 200 zł 800 m² 349 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 279 200 zł (349 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 800 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 49m; szerokość: 16m; pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków
  • Źródło: biuro nieruchomości: MAJ HOME, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana 913 m² | Mójcza | Blisko Kielc | MPZP | Idealna pod dom lub inwestycję

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 913 m², położona w miejscowości Mójcza, zaledwie kilka minut od granic Kielc.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. (...)

Agent

Bartosz Maj

730 888...

730 888 710

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Maj

730 888...

730 888 710

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Maj

Zostaw telefon, oddzwonimy